GS18E15-P1J
GS18E15-P1J MEAN WELL
gs18e-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 15V/1.5A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 15V/1.5A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції GS18E15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS18E15-P1J GS18E15-P1J Виробник : MEAN WELL gs18e-spec.pdf AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 15V/1.5A, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS18E15-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS18E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 25W
GS18E15-P1J GS18E15-P1J Виробник : MEAN WELL GS18E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 15V 1.2A 2 pole EURO plug