GS18E24-P1J
  • GS18E24-P1J
  • GS18E24-P1J
  • GS18E24-P1J
GS18E24-P1J MeanWell
gs18e-spec-33838datasheet.pdf
Код товару: 106792
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: З вбудованою мережевою вилкою (настінний)
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 0,75 A
Потужність, W: 18 W
Габарити, мм: 79x54x33 mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GS18E24-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS18E24-P1J GS18E24-P1J Виробник : MEAN WELL gs18e-spec.pdf AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 24V/0.75A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS18E24-P1J GS18E24-P1J Виробник : MEAN WELL gs18e-spec.pdf AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC, Выход: 24V/0.75A, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GS18E24-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS18E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 25W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 72" (1.83m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, GS, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 1.04A
Input Connector: KSC 8305
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 25 W
Standard Number: 60950-1
GS18E24-P1J GS18E24-P1J Виробник : MEAN WELL GS18E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 24V 0.75A 2 pole EURO plug