GS18E48-P1J
GS18E48-P1J MeanWell
gs18e-spec-33838datasheet.pdf
Код товару: 106793
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: З вбудованою мережевою вилкою (настінний)
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 0,37 A
Потужність, W: 18 W
Габарити, мм: 79x54x33 mm
Роз'єм : 2.1x5.5 mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення з вилкою 18W 48V, роз'єм:2.1x5.5мм, GST18E48-P1J
Код товару: 171557
gst18e09-p1j.pdf Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Опис: AC/DC адаптер із вбудованою мережевою вилкою (настінний), роз'єм DC: 2,1х5,5мм
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 0,375 A
Потужність, W: 18 W
Габарити, мм: 79x54x33 mm
Роз'єм : 2.1x5.5 mm
у наявності: 4 шт
3 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Інші пропозиції GS18E48-P1J
Ціна
GS18E48-P1J GS18E48-P1J Виробник : MEAN WELL gs18e-spec.pdf AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 48V/0.375A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS18E48-P1J GS18E48-P1J Виробник : MEAN WELL gs18e-spec.pdf AC/DC, 18W, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 48V/0.375A, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
GS18E48-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS18E-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 3POLE
GS18E48-P1J GS18E48-P1J Виробник : MEAN WELL GS18E-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 48V 0.375A 2 pole EURO plug