GS22R200MRC
GS22R200MRC Thinking Electronic
en-Gas%20Discharge%20Tube-GS22R%20Series.pdf
Виробник: Thinking Electronic
Description: GDT, 3.2*1.6MM,200V, 0.5KA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - DC Spark Over (Nom): 200 V
Impulse Discharge Current (8/20µs): 500A
Fail Short: No
Number of Poles: 2
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GDT, 3.2*1.6MM,200V, 0.5KA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - DC Spark Over (Nom): 200 V, Impulse Discharge Current (8/20µs): 500A, Fail Short: No, Number of Poles: 2.
Інші пропозиції GS22R200MRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS22R200MRC GS22R200MRC Виробник : Thinking Electronic en-Gas%20Discharge%20Tube-GS22R%20Series.pdf Description: GDT, 3.2*1.6MM,200V, 0.5KA
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount