GS25A18-P1J
GS25A18-P1J Mean-Well USA, Inc.
gs25a-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 18V 1.38A 25W Carton
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук