GS25E05-P1J MEAN WELL
gs25e-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 25W, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 5V/4A, 0...+50 С, разъем DC 2,1х5,5 Размеры: 79х54х33 мм Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 25W, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 5V/4A, 0...+50 С, разъем DC 2,1х5,5 Размеры: 79х54х33 мм Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції GS25E05-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS25E05-P1J Виробник : MEAN WELL gs25e-spec.pdf AC/DC, 25W, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 5V/4A, 0...+50 С, разъем DC 2,1х5,5 Размеры: 79х54х33 мм Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS25E05-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU
Packaging: Box
Part Status: Obsolete
GS25E05-P1J GS25E05-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 20W 5V 4.0A 2 pole EURO plug