GS25E07-P1J MEAN WELL
gs25e-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 25W, Вход: 90-264VAC, Выход: 7.5V/2.93A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 25W, Вход: 90-264VAC, Выход: 7.5V/2.93A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції GS25E07-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS25E07-P1J Виробник : MEAN WELL gs25e-spec.pdf AC/DC, 25W, Вход: 90-264VAC, Выход: 7.5V/2.93A, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS25E07-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER EU
GS25E07-P1J GS25E07-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 22W 7.5V 2.93A 2 pole EURO plug