GS25E12-P1J
GS25E12-P1J MEAN WELL
gs25e-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 25W, Adaptor, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 12V/2.08A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
Написати відгук
Інші пропозиції GS25E12-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS25E12-P1J GS25E12-P1J Виробник : MEAN WELL gs25e-spec.pdf AC/DC, 25W, Adaptor, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 12V/2.08A, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 60 шт
GS25E12-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU
Packaging: Box
GS25E12-P1J GS25E12-P1J Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 25W 12V 2.08A 2 pole EURO plug