GS25E15-P1J
GS25E15-P1J MeanWell
Код товару: 106345
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: З вбудованою мережевою вилкою (настінний)
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 15 V
Iвих., A: 1,66 A
Потужність, W: 25 W
Габарити, мм: 79x54x33 mm
Написати відгук
Інші пропозиції GS25E15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS25E15-P1J Виробник : MEAN WELL gs25e-spec.pdf AC/DC, 25W, Adaptor, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 15V/1.66A, 0...+40 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS25E15-P1J Виробник : MEAN WELL gs25e-spec.pdf AC/DC, 25W, Adaptor, Вход: 90-264VAC/135-370VDC, Выход: 15V/1.66A, 0...+40 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт