GS40A09-P1J
GS40A09-P1J MeanWell
gs40-spec-767482.pdf
Код товару: 106795
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: настільний
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 9 V
Iвих., A: 4,45 A
Потужність, W: 40 W
Габарити, мм: 125x50x31,5 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GS40A09-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS40A09-P1J GS40A09-P1J Виробник : MEAN WELL GS40-spec.pdf AC/DC, 40W, Вход: 90-264VAC, Выход: 9V/4.45A, -20...+85 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GS40A09-P1J GS40A09-P1J Виробник : MEAN WELL GS40-spec.pdf AC/DC, 40W, Вход: 90-264VAC, Выход: 9V/4.45A, -20...+85 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт