Продукція > VISHAY > GSC00AF3301JARL
GSC00AF3301JARL
GSC00AF3301JARL VISHAY
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 63VDC; ±20%; -55÷105°C; GSC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 63V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: GSC
Height: 10mm
Nominal life: 2000h
Dimensions: 8x10mm
на замовлення 300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 63VDC; ±20%; -55÷105°C; GSC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 63V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: GSC, Height: 10mm, Nominal life: 2000h, Dimensions: 8x10mm.