GSC18B-1400
GSC18B-1400 MEAN WELL
GSC18B-SPEC-1291846.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 18.2W 6-13V 1400mA 90-277Vin CC LED PS
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GSC18B-1400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSC18B-1400 GSC18B-1400 Виробник : MEAN WELL USA Inc. GSC18B-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-13V 1.4A