Продукція > MEAN WELL > GSM120B24-R7B
GSM120B24-R7B
GSM120B24-R7B MEAN WELL
GSM120B-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Desktop AC Adapters 120W 24V 5A 2pole Medical Adaptr
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - GSM120B24-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE & medizinische Anwendungen, 1 Ausgang, 120 W, 24 VDC, 5 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Ausgangsanschluss: DIN, 4-polig, Produktpalette: GSM120B Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 80V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5A, Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen, Ausgangsleistung, max.: 120W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSM120B24-R7B GSM120B24-R7B Виробник : MEAN WELL GSM120B.PDF Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: KYCON KPPX-4P; 120W; 90%
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 5A
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Power: 0.12kW
Supply voltage: 80...264V AC; 113...370V DC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Length of output cable: 1.2m
Body dimensions: 167x67x35mm
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating modes: constant voltage
Application: medical applications
Connector variant: straight
Operating temperature: -30...60°C
Efficiency: 90%
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Kind of input connector: IEC C8
на замовлення 231 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GSM120B24-R7B GSM120B24-R7B Виробник : MEAN WELL USA Inc. GSM120B-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 5A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
на замовлення 29 шт:
GSM120B24-R7B GSM120B24-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gsm120b-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 24V 5A 120W
на замовлення 104 шт:
Мінімальне замовлення: 3
GSM120B24-R7B GSM120B24-R7B Виробник : MEAN WELL 2547939.pdf Description: MEAN WELL - GSM120B24-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE & medizinische Anwendungen, 1 Ausgang, 120 W, 24 VDC, 5 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: DIN, 4-polig
Produktpalette: GSM120B Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 80V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen
Ausgangsleistung, max.: 120W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 3
GSM120B24-R7B GSM120B24-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gsm120b-spec.pdfpdfjs.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 24V 5A 120W
на замовлення 60 шт:
на замовлення 81 шт: