GSM120B48-R7B
GSM120B48-R7B MEAN WELL USA Inc.
GSM120B-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 120W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.5A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 120 W
на замовлення 230 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 120W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 48V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.5A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 120 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSM120B48-R7B GSM120B48-R7B Виробник : MEAN WELL USA Inc. GSM120B-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 120W
Packaging: Box
Voltage - Output: 48V
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Applications: Medical
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.5A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
GSM120B48-R7B GSM120B48-R7B Виробник : MEAN WELL GSM120B-spec.pdf Desktop AC Adapters 120W 48V 2.5A 2pole Medical Adaptr
на замовлення 5 шт:
GSM120B48-R7B GSM120B48-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gsm120b-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 48V 2.5A 120W
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 3