GST120A24-R7B
GST120A-spec.pdf
Код товару: 185458
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Ціна
GST120A24-R7B GST120A24-R7B Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST120A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 5A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
на замовлення 429 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST120A24-R7B GST120A24-R7B Виробник : MEAN WELL GST120A.PDF Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: KYCON KPPX-4P; 120W; 90.5%
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 5A
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Power: 0.12kW
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Length of output cable: 1.2m
Body dimensions: 167x67x35mm
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating modes: constant voltage
Connector variant: straight
Operating temperature: -30...70°C
Efficiency: 90.5%
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Kind of input connector: IEC C14
Кількість Ціна
GST120A24-R7B GST120A24-R7B Виробник : MEAN WELL 2547956.pdf Description: MEAN WELL - GST120A24-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 120 W, 24 VDC, 5 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: DIN, 4-polig
Produktpalette: GST120A Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 120W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 39 шт:
GST120A24-R7B GST120A24-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst120a-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 24V 5A 120W
на замовлення 266 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
GST120A24-R7B Виробник : MEAN WELL GST120A-SPEC.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/5A, 167x67x35 мм, -30...+70 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST120A24-R7B Виробник : MEAN WELL GST120A-SPEC.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/5A, 167x67x35 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST120A24-R7B GST120A24-R7B Виробник : MEAN WELL GST120A-spec.pdf Desktop AC Adapters 120W 24V 5A Level VI DIN 4P plug