Продукція > MEAN WELL > GST160A15-R7B
GST160A15-R7B
GST160A15-R7B MEAN WELL
GST160A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 15VDC; 9.6A; Out: KYCON KPPX-4P; 144W
Operating temperature: -30...70°C
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C14
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Kit contents: without power cable
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Body dimensions: 175x72x35mm
Power: 144W
Length of output cable: 1.2m
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Maximum output current: 9.6A
Output voltage: 15V DC
Efficiency: 91%
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: desktop; mains
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 15VDC; 9.6A; Out: KYCON KPPX-4P; 144W, Operating temperature: -30...70°C, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Kind of input connector: IEC C14, Kind of output connector: KYCON KPPX-4P, Kit contents: without power cable, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Body dimensions: 175x72x35mm, Power: 144W, Length of output cable: 1.2m, Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC, Maximum output current: 9.6A, Output voltage: 15V DC, Efficiency: 91%, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: desktop; mains.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST160A15-R7B GST160A15-R7B Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST160A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 144W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.0mm x 72.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 15V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 9.6A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 144 W
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST160A15-R7B GST160A15-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst160a-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 15V 9.6A 144W
на замовлення 162 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 699 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GST160A15-R7B Виробник : MEAN WELL GST160A-SPEC.PDF AC/DC, 144W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 15V/9.6A, 175x72x35 мм, -30...+70 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST160A15-R7B Виробник : MEAN WELL GST160A-SPEC.PDF AC/DC, 144W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 15V/9.6A, 175x72x35 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST160A15-R7B GST160A15-R7B Виробник : MEAN WELL GST160A-spec.pdf Desktop AC Adapters 144W 15V 9.6A R7B plug Level VI