Продукція > MEAN WELL > GST18A09-P1J
GST18A09-P1J
GST18A09-P1J MEAN WELL
GST18A-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 9VDC; 2A; Out: 5,5/2,1; 18W; 85÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: desktop; mains
Output voltage: 9V DC
Maximum output current: 2A
Power: 18W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 93x54x36mm
Supply voltage: 85...264V AC
Length of output cable: 1.2m
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C14
Polarisation: positive inner pin
Kit contents: without power cable
Operating temperature: -30...70°C
Efficiency: 85%
Connector variant: straight
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
на замовлення 384 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 9VDC; 2A; Out: 5,5/2,1; 18W; 85÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: desktop; mains, Output voltage: 9V DC, Maximum output current: 2A, Power: 18W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Body dimensions: 93x54x36mm, Supply voltage: 85...264V AC, Length of output cable: 1.2m, Operating modes: constant voltage, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Kind of input connector: IEC C14, Polarisation: positive inner pin, Kit contents: without power cable, Operating temperature: -30...70°C, Efficiency: 85%, Connector variant: straight, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST18A09-P1J GST18A09-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST18A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 18 W
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST18A09-P1J GST18A09-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst18aspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 9V 2A 18W
на замовлення 460 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 201 шт:
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GST18A09-P1J Виробник : MEAN WELL GST18A-SPEC.PDF AC/DC, 18W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 9V/2A, розміри 93х54х36 мм, -30...+70 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST18A09-P1J Виробник : MEAN WELL GST18A-SPEC.PDF AC/DC, 18W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 9V/2A, розміри 93х54х36 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST18A09-P1J GST18A09-P1J Виробник : MEAN WELL GST18A-spec.pdf Desktop AC Adapters 18W 9V 2A Level VI 3 pole