Продукція > MEAN WELL > GST18A15-P1J
GST18A15-P1J
GST18A15-P1J MEAN WELL
GST18A-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 15VDC; 1.2A; Out: 5,5/2,1; 18W; 85÷264VAC
Supply voltage: 85...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C14
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Kit contents: without power cable
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 93x54x36mm
Maximum output current: 1.2A
Length of output cable: 1.8m
Output voltage: 15V DC
Power: 18W
Efficiency: 87%
Kind of output connector: 5,5/2,1
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
на замовлення 222 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.2A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST18A15-P1J GST18A15-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST18A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.2A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST18A15-P1J GST18A15-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst18aspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 15V 1.2A 18W
на замовлення 56 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 44 шт:
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GST18A15-P1J GST18A15-P1J Виробник : MEAN WELL GST18A-spec.pdf Desktop AC Adapters 18W 15V 1.2A Level VI 3 pole