Продукція > MEAN WELL > GST18A28-P1J
GST18A28-P1J
GST18A28-P1J MEAN WELL
GST18A-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 28VDC; 0.64A; Out: 5,5/2,1; 18W; 85÷264VAC
Supply voltage: 85...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C14
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Kit contents: without power cable
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 93x54x36mm
Maximum output current: 0.64A
Length of output cable: 1.8m
Output voltage: 28V DC
Power: 18W
Efficiency: 88.5%
Kind of output connector: 5,5/2,1
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - GST18A28-P1J - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 18 W, 28 VDC, 640 mA, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: Kaltgerätestecker (IEC 60320 C14), euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Ausgangsanschluss: Hohlstecker, innen positiv, 2.1mm x 5.5mm x 11mm, Produktpalette: GST18A Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 28VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 640mA, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 18W, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST18A28-P1J GST18A28-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST18A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 28V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 640mA
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST18A28-P1J GST18A28-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst18aspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 28V 0.64A 18W
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 10
GST18A28-P1J GST18A28-P1J Виробник : MEAN WELL 2867353.pdf Description: MEAN WELL - GST18A28-P1J - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 18 W, 28 VDC, 640 mA
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: Kaltgerätestecker (IEC 60320 C14)
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: Hohlstecker, innen positiv, 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Produktpalette: GST18A Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 28VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 640mA
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 18W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1 шт:
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
GST18A28-P1J GST18A28-P1J Виробник : MEAN WELL GST18A-spec.pdf Desktop AC Adapters 18W 28V 0.64A Level VI 3 pole