Продукція > MEAN WELL > GST18A48-P1J
GST18A48-P1J
GST18A48-P1J MEAN WELL
GST18A-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 48VDC; 0.375A; Out: 5,5/2,1; 18W; -30÷70°C
Kind of input connector: IEC C14
Kit contents: without power cable
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 93x54x36mm
Maximum output current: 0.375A
Length of output cable: 1.8m
Output voltage: 48V DC
Power: 18W
Efficiency: 89%
Operating modes: constant voltage
на замовлення 119 шт:
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 48VDC; 0.375A; Out: 5,5/2,1; 18W; -30÷70°C, Supply voltage: 85...264V AC, Kind of power supply: desktop; mains, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Kind of input connector: IEC C14, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Kit contents: without power cable, Operating temperature: -30...70°C, Body dimensions: 93x54x36mm, Maximum output current: 0.375A, Length of output cable: 1.8m, Output voltage: 48V DC, Power: 18W, Efficiency: 89%, Kind of output connector: 5,5/2,1, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST18A48-P1J GST18A48-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst18aspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 48V 0.375A 18W
на замовлення 121 шт:
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
GST18A48-P1J GST18A48-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST18A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 48V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 375mA
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 18 W
товару немає в наявності
GST18A48-P1J GST18A48-P1J Виробник : MEAN WELL GST18A-spec.pdf Desktop AC Adapters 18W 48V 0.375A Level VI 3 pole