Продукція > MEAN WELL > GST18B09-P1J
GST18B09-P1J
GST18B09-P1J MEAN WELL
GST18B-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 9VDC; 2A; Out: 5,5/2,1; 18W; 85÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: desktop; mains
Output voltage: 9V DC
Maximum output current: 2A
Power: 18W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 79x54x33mm
Supply voltage: 85...264V AC
Length of output cable: 1.2m
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C8
Polarisation: positive inner pin
Kit contents: without power cable
Operating temperature: -30...70°C
Efficiency: 85%
Connector variant: straight
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
на замовлення 81 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST18B09-P1J GST18B09-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST18B-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST18B09-P1J GST18B09-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst18bspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 9V 2A 18W
на замовлення 148 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 37 шт:
Мінімальне замовлення: 10
GST18B09-P1J GST18B09-P1J Виробник : MEAN WELL GST18B-spec.pdf Desktop AC Adapters 18W 9V 2A Level VI 2 pole