GST18U18-P1J
GST18U18-P1J Mean-Well USA, Inc.
gst18uspec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 18V 1A 18W
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: BSMI, CB, cULus, EAC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.
Інші пропозиції GST18U18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST18U18-P1J GST18U18-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst18uspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 18V 1A 18W
товару немає в наявності
GST18U18-P1J GST18U18-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST18U-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
GST18U18-P1J GST18U18-P1J Виробник : MEAN WELL GST18U-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 18V 1A Level VI USA plug