GST220A12-R7B
GST220A12-R7B MEAN WELL USA Inc.
GST220A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 180W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 15A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 180 W
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - GST220A12-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 180 W, 12 VDC, 15 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Ausgangsanschluss: DIN, 4-polig, Produktpalette: GST220A Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 85V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 15A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 180W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST220A12-R7B GST220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-SPEC.pdf Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 12VDC; 15A; Out: KYCON KPPX-4P; 180W; 90%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: desktop; mains
Power: 0.18kW
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Body dimensions: 210x85x46mm
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP
Operating temperature: -30...70°C
Efficiency: 90%
Connector variant: straight
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C14
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Kit contents: without power cable
Maximum output current: 15A
Length of output cable: 1m
на замовлення 219 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GST220A12-R7B GST220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-spec.pdf Description: MEAN WELL - GST220A12-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 180 W, 12 VDC, 15 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: DIN, 4-polig
Produktpalette: GST220A Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 15A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 180W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 40 шт:
GST220A12-R7B GST220A12-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst220a-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 15A 180W
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GST220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-SPEC.PDF AC/DC, 180W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/15A, 210x85x46 мм, -30...+70 C Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-SPEC.PDF AC/DC, 180W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/15A, 210x85x46 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST220A12-R7B GST220A12-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-spec.pdf Desktop AC Adapters 180W 12V 15A R7B plug Level VI