GST220A36-R7B
GST220A-spec.pdf
Код товару: 169696
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Ціна
GST220A36-R7B GST220A36-R7B Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST220A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 220W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 36V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6.1A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 220 W
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST220A36-R7B GST220A36-R7B Виробник : MEAN WELL 2547961.pdf Description: MEAN WELL - GST220A36-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 221 W, 36 VDC, 6.1 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Netzsteckertyp: -
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
Produktpalette: GST220A Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 36VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.1A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 221W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
GST220A36-R7B GST220A36-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst220aspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 36V 6.1A 219.6W
на замовлення 120 шт:
Мінімальне замовлення: 2