GST220A48-R7B
GST220A48-R7B MEAN WELL USA Inc.
GST220A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.6A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 221 W
на замовлення 91 шт:
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 48VDC; 4.6A; Out: KYCON KPPX-4P; 221W, Type of power supply: switching, Output voltage: 48V DC, Maximum output current: 4.6A, Kind of output connector: KYCON KPPX-4P, Power: 221W, Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC, Kind of power supply: desktop; mains, Kit contents: without power cable, Length of output cable: 1m, Body dimensions: 210x85x46mm, Operating temperature: -30...70°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connector variant: straight, Kind of input connector: IEC C14, Efficiency: 94.5%, Operating modes: constant voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST220A48-R7B GST220A48-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-SPEC.pdf Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 48VDC; 4.6A; Out: KYCON KPPX-4P; 221W
Type of power supply: switching
Output voltage: 48V DC
Maximum output current: 4.6A
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Power: 221W
Length of output cable: 1m
Body dimensions: 210x85x46mm
Operating temperature: -30...70°C
Kind of input connector: IEC C14
Efficiency: 94.5%
Operating modes: constant voltage
на замовлення 214 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GST220A48-R7B GST220A48-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst220a-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 48V 4.6A 221W
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GST220A48-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-SPEC.PDF 48V 221W Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
GST220A48-R7B GST220A48-R7B Виробник : MEAN WELL GST220A-spec.pdf Desktop AC Adapters 221W 48V 4.6A R7B plug Level VI