GST25A12-P1J
  • GST25A12-P1J
  • GST25A12-P1J
  • GST25A12-P1J
GST25A12-P1J MeanWell
gst25a-spec.pdf
Код товару: 155649
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: AC/DC адаптер настільний, роз'єм DC 2,1х5,5 мм
Uвх.: 80...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 2,08 A
Потужність, W: 25 W
Габарити, мм: 93x54x36 mm
Роз'єм : 2.1x5.5 mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST25A12-P1J GST25A12-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST25A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 25W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.08A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 25 W
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST25A12-P1J GST25A12-P1J Виробник : MEAN WELL GST25A-SPEC.pdf Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 12VDC; 2.08A; Out: 5,5/2,1; 25W; 85÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 12V DC
Maximum output current: 2.08A
Kind of output connector: 5,5/2,1
Power: 25W
Supply voltage: 85...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Length of output cable: 1m
Body dimensions: 93x54x36mm
Operating temperature: -30...70°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connector variant: straight
Kind of input connector: IEC C14
Efficiency: 86.5%
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
GST25A12-P1J GST25A12-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst25aspec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 2.08A 25W
на замовлення 25 шт:
Мінімальне замовлення: 11
на замовлення 429 шт:
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 9
GST25A12-P1J GST25A12-P1J Виробник : MEAN WELL GST25A-spec.pdf Description: MEAN WELL - GST25A12-P1J - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 25 W, 12 VDC, 2.08 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: Hohlstecker, innen positiv, 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Produktpalette: GST25A Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2.08A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 25W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 91 шт:
товару немає в наявності
GST25A12-P1J GST25A12-P1J Виробник : MEAN WELL GST25A-spec.pdf Desktop AC Adapters 25W 12V 2.08A Level VI 3 pole