Продукція > MEAN WELL > GST25A28-P1J
GST25A28-P1J
GST25A28-P1J MEAN WELL
GST25A-SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 28VDC; 0.89A; Out: 5,5/2,1; 25W; 85÷264VAC
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kit contents: without power cable
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 93x54x36mm
Maximum output current: 0.89A
Length of output cable: 1.8m
Output voltage: 28V DC
Power: 25W
Efficiency: 88%
Supply voltage: 85...264V AC
Kind of output connector: 5,5/2,1
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: desktop; mains
Kind of input connector: IEC C14
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
на замовлення 47 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 25W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm), Voltage - Output: 28V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 890mA, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 25 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST25A28-P1J GST25A28-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST25A-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 25W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.66" L x 2.13" W x 1.42" H (93.0mm x 54.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 28V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 890mA
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST25A28-P1J GST25A28-P1J Виробник : MEAN WELL 2867356.pdf Description: MEAN WELL - GST25A28-P1J - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 25 W, 28 VDC, 890 mA
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung, max.: 25W
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -A
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -V
euEccn: NLR
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -A
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 28VDC
hazardous: false
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 890mA
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -V
на замовлення 2 шт:
GST25A28-P1J Виробник : MEAN WELL GST25A-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 28V/0.89A, розміри 93х54х36 мм, -30...+70 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GST25A28-P1J Виробник : MEAN WELL GST25A-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 28V/0.89A, розміри 93х54х36 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GST25A28-P1J GST25A28-P1J Виробник : MEAN WELL GST25A-spec.pdf Desktop AC Adapters 25W 28V 0.89A Level VI 3 pole