GST25B15-P1J
GST25B15-P1J MEAN WELL USA Inc.
GST25B-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Desktop AC Adapters 25W 15V 1.66A Level VI 2 pole.
Інші пропозиції GST25B15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST25B15-P1J GST25B15-P1J Виробник : MEAN WELL GST25B_SPEC.PDF Desktop AC Adapters 25W 15V 1.66A Level VI 2 pole