GST25E24-P1J
  • GST25E24-P1J
  • GST25E24-P1J
  • GST25E24-P1J
GST25E24-P1J MeanWell
gst25e-spec.pdf
Код товару: 167840
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: AC/DC адаптер настільний (мережевий роз'єм без заземлення) (без кабелю 220В) імпульсний, роз' єм DC 2,1х5,5 мм
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 1,04 A
Потужність, W: 25 W
Габарити, мм: 79x54x33 mm
Роз'єм : 2.1x5.5 mm
товару немає в наявності
Ціна
GST25E24-P1J GST25E24-P1J Виробник : MEAN WELL GST25E-SPEC.PDF Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 24VDC; 1.04A; 25W; 88%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 1.04A
Power: 25W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Body dimensions: 79x54x33mm
Polarisation: positive inner pin
Operating temperature: -30...70°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: constant voltage
Efficiency: 88%
Manufacturer series: GST25E
на замовлення 798 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GST25E24-P1J GST25E24-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst25e-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 24V 1.04A 25W
на замовлення 570 шт:
Мінімальне замовлення: 10
GST25E24-P1J GST25E24-P1J Виробник : MEAN WELL MWEC-S-A0017011076-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MEAN WELL - GST25E24-P1J - AC/DC-Netzteil, ITE, 1 Ausgang, 25 W, 24 VDC, 1.04 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: Hohlstecker, innen positiv, 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Produktpalette: GST25E Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 1.04A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 25W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 37 шт:
товару немає в наявності
GST25E24-P1J GST25E24-P1J Виробник : MEAN WELL GST25E-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 24V/1.04A, розміри 79х54х33 мм, -30...+70 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST25E24-P1J GST25E24-P1J Виробник : MEAN WELL GST25E-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 24V/1.04A, розміри 79х54х33 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
GST25E24-P1J GST25E24-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST25E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 25W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, cUL, EAC, GS, SIRIM
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.04A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
GST25E24-P1J GST25E24-P1J Виробник : MEAN WELL GST25E-SPEC.PDF Wall Mount AC Adapters 25W 24V 1.04A Level VI Euro plug