Продукція > MEAN WELL > GST25E28-P1J
GST25E28-P1J
GST25E28-P1J MEAN WELL
GST25E-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 28VDC; 890mA; 25W; 88%
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 79x54x33mm
Maximum output current: 0.89A
Length of output cable: 1.8m
Output voltage: 28V DC
Power: 25W
Efficiency: 88%
Supply voltage: 85...264V AC
Kind of output connector: 5,5/2,1
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: mains; plug-in
Connectors for the country: Europe
Manufacturer series: GST25E
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
на замовлення 182 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 28VDC; 890mA; 25W; 88%, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Operating temperature: -30...70°C, Body dimensions: 79x54x33mm, Maximum output current: 0.89A, Length of output cable: 1.8m, Output voltage: 28V DC, Power: 25W, Efficiency: 88%, Supply voltage: 85...264V AC, Kind of output connector: 5,5/2,1, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: mains; plug-in, Connectors for the country: Europe, Manufacturer series: GST25E, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: straight, Type of power supply: switching.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST25E28-P1J GST25E28-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST25E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 28V 25W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 28V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, cUL, EAC, GS, SIRIM
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 890mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GST25E28-P1J Виробник : MEAN WELL GST25E_SPEC-1291678.pdf Wall Mount AC Adapters 25W 28V 0.89A Level VI Euro plug