Продукція > MEAN WELL > GST25U15-P1J
GST25U15-P1J
GST25U15-P1J MEAN WELL
GST25U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Wall Mount AC Adapters 25W 15V 1.66A Level VI USA plug
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 25W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 15V/1.66A, розміри 79х54х33 мм, -30...+70 С, USA 2 pin AC plug Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції GST25U15-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST25U15-P1J GST25U15-P1J Виробник : MEAN WELL GST25U-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 15V/1.66A, розміри 79х54х33 мм, -30...+70 С, USA 2 pin AC plug Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GST25U15-P1J GST25U15-P1J Виробник : MEAN WELL GST25U-SPEC.pdf AC/DC, 25W, Вхід: 85-264VAC, Вихід: 15V/1.66A, розміри 79х54х33 мм, -30...+70 С, USA 2 pin AC plug Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GST25U15-P1J GST25U15-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GST25U-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 25W