Продукція > MEAN WELL > GST360A48-C6P
GST360A48-C6P MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
AC-DC Industrial Desktop adaptor with PFC; Output 48Vdc at 5.84A; 3 pole AC inlet IEC320-C14 Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm), Voltage - Output: 48V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Cord Length: 39" (1.00m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, KC, PSE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 7.5A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW, Power (Watts): 360 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції GST360A48-C6P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST360A48-C6P Виробник : MEAN WELL AC-DC Industrial Desktop adaptor with PFC; Output 48Vdc at 5.84A; 3 pole AC inlet IEC320-C14 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
GST360A48-C6P GST360A48-C6P Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Cord Length: 39" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 7.5A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW
Power (Watts): 360 W