GST360B24-C6P
GST360B24-C6P MEAN WELL USA Inc.
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Cord Length: 39" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 15A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW
Power (Watts): 360 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Cord Length: 39" (1.00m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, cULus, EAC, FCC, UKCA, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 15A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW, Power (Watts): 360 W, Standard Number: 62368-1.