GST360B48-C6P
GST360B48-C6P MEAN WELL USA Inc.
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Cord Length: 39" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 7.5A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW
Power (Watts): 360 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm), Voltage - Output: 48V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Cord Length: 39" (1.00m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, cULus, EAC, FCC, UKCA, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 7.5A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW, Power (Watts): 360 W, Standard Number: 62368-1.
Інші пропозиції GST360B48-C6P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST360B48-C6P GST360B48-C6P Виробник : MEAN WELL GST360B-spec.pdf Desktop AC Adapters 360W 48V 7.5A Class II C18 AC inlet, 6 pin output connector