GST36U48-P1J
GST36U48-P1J MEAN WELL USA Inc.
GST36U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 48V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: BSMI, CB, cULus, EAC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 750mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 48V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: BSMI, CB, cULus, EAC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 750mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 36 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST36U48-P1J GST36U48-P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst36u-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 48V 0.75A 36W
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
GST36U48-P1J GST36U48-P1J Виробник : MEAN WELL GST36U-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 48V 0.75A Level VI USA plug