GST40A12-P1M
GST40A12-P1M MEAN WELL USA Inc.
GST40A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.92" L x 1.97" W x 1.24" H (125.0mm x 50.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.34A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 40 W
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.92" L x 1.97" W x 1.24" H (125.0mm x 50.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.34A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 40 W.
Інші пропозиції GST40A12-P1M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST40A12-P1M Виробник : Mean-Well USA, Inc. gst40aspec.pdf 40W AC-DC Reliable Green Industrial Adaptor