Продукція > TOSHIBA > GT20J321(Q)
GT20J321(Q)
GT20J321(Q) Toshiba
gt20j321_en_wm_20061101.pdf
Виробник: Toshiba
Trans IGBT Chip N-CH 600V 20A 45W 3-Pin(3+Tab) TO-220NIS
на замовлення 495 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук