GT25H2-16DP-2.2H
GT25H2-16DP-2.2H Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=GT25&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_GT25_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 16
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Contact Material: Brass
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.512" (13.00mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PIN HEADER PCB SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 16, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Brass, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.512" (13.00mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85366990
usEccn: EAR99
Nennstrom: 3A
Anzahl der Kontakte: 16Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Zinn
Kfz-Steckverbindergehäuse: Abgewinkelte Stiftleiste
Nennspannung: 250VAC
Kfz-Kontakt: Stiftkontakt, Oberflächenmontage
SVHC: To Be Advised
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Number of Positions: 16
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Contact Material: Brass
Insulation Color: Black
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square