GT25H2-24DP-2.2V
GT25H2-24DP-2.2V Hirose Connector
GT25_catalog-844943.pdf
Виробник: Hirose Connector
Automotive Connectors
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PIN HEADER PCB SMD R/A, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Voltage Rating: 250VAC, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Brass, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.740" (18.80mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm), Contact Length - Mating: 0.220" (5.59mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Header
Voltage Rating: 250VAC
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Contact Material: Brass
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm)
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.740" (18.80mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm)
Contact Length - Mating: 0.220" (5.59mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85366990
usEccn: EAR99
Nennstrom: 3A
Anzahl der Kontakte: 24Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Zinn
Kfz-Steckverbindergehäuse: Gerade Stiftleiste
Nennspannung: 250VAC