GT32-10P-1.5H
GT32-10P-1.5H Hirose Connector
GT32_10P_1_5H_CL0782_0001_1_00_2DDrawing_000093487-3536130.pdf
Виробник: Hirose Connector
Automotive Connectors
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD R/A 10POS 1.5MM, Features: Shielded, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 10, Number of Rows: 10, Style: Board to Cable/Wire, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Insulation Color: Gray, Pitch - Mating: 0.059" (1.50mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.426" (10.83mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT32-10P-1.5H GT32-10P-1.5H Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=GT32&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49392_en Description: CONN HEADER SMD R/A 10POS 1.5MM
Features: Shielded, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 10
Number of Rows: 10
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Insulation Color: Gray
Pitch - Mating: 0.059" (1.50mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.426" (10.83mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
на замовлення 457 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Nennstrom: 1A
Anzahl der Kontakte: 10Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Zinn
Kfz-Steckverbindergehäuse: Abgewinkelte Stiftleiste
Produktpalette: GT32 Series
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus PPS (Polyphenylsulfid)
Nennspannung: 30VAC