GT32-19DS-0.75CB
GT32-19DS-0.75CB Hirose Connector
GT32_19DS_0_75CB_CL0782_0014_3_00_2DDrawing_000096-3536391.pdf
Виробник: Hirose Connector
Automotive Connectors
на замовлення 1292 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT32-19DS-0.75CB GT32-19DS-0.75CB Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=GT32&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49392_en Description: CONN SOCKET HSG 19POS 1.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Gray
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 19
Pitch: 0.059" (1.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C