GT3A-4D12 IDEC Corporation
Idec-GT3F-1AF20-datasheet%282%29.pdf
Виробник: IDEC Corporation
SPDT Timer Relay 100VAC 240VAC Relay Output
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 180HR 5A 250V, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.1 Sec ~ 180 Hrs, Mounting Type: Socketable, Function: Programmable (Multi-Function), Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Voltage - Supply: 12VDC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC/24VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage, Trigger Signal.
Інші пропозиції GT3A-4D12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT3A-4D12 Виробник : IDEC Idec-GT3F-1AF20-datasheet%282%29.pdf Description: RELAY TIME DELAY 180HR 5A 250V
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.1 Sec ~ 180 Hrs
Mounting Type: Socketable
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 12VDC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC/24VDC