Продукція > METCAL > GT4-CH0014S
GT4-CH0014S
GT4-CH0014S METCAL
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: METCAL
Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 1.4mm; for soldering station
Applications of soldering equipment: for soldering station
Related items: GT90; GT90-HP-T4; GT-HPHC-T4UF
Type of tip: for sold. irons with heating element
Tip dimensions: 1.4mm
Tip shape: chisel
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - GT4-CH0014S - LÖTSPITZE, 40° MEISSELFÖRMIG, 1.4MM, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 1.4mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 40°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötsysteme der Produktreihe GT von Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: GT4, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GT4-CH0014S Виробник : METCAL 3971788.pdf Description: METCAL - GT4-CH0014S - LÖTSPITZE, 40° MEISSELFÖRMIG, 1.4MM
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 1.4mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 40°, meißelförmig
Zur Verwendung mit: Lötsysteme der Produktreihe GT von Metcal
usEccn: EAR99
Produktpalette: GT4
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: GT-HP-T4UF, GT-HC-T4
Length: 0.394" (10.00mm)
Width: 0.055" (1.40mm)