Продукція > METCAL > GT4-CH0018S
GT4-CH0018S
GT4-CH0018S METCAL
3971788.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - GT4-CH0018S - Lötspitze, 40° meißelförmig, 1.8 x 10mm, Lötstation
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 1.8mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 40°, meißelförmig
Zur Verwendung mit: Lötsysteme der Produktreihe GT von Metcal
usEccn: EAR99
Produktpalette: GT4
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - GT4-CH0018S - Lötspitze, 40° meißelförmig, 1.8 x 10mm, Lötstation, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 1.8mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 40°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötsysteme der Produktreihe GT von Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: GT4, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT4-CH0018S GT4-CH0018S Виробник : Metcal GT-Tips-and-Cartridges-Guide.pdf Description: CHISEL TIP (GT4), (W X L) 1.8 MM
Packaging: Box
For Use With/Related Products: GT90, GT-HC-T4, GT-HP-T4UF
Length: 0.394" (10.00mm)
Temperature Range: 392°F ~ 842°F (200°C ~ 450°C)
Width: 0.071" (1.80mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
Кількість Ціна
на замовлення 6 шт:
GT4-CH0018S GT4-CH0018S Виробник : METCAL GT-Tips-and-Cartridges-Guide.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 1.8mm; for soldering station
Tip dimensions: 1.8mm