Продукція > METCAL > GT4-CH0025P
GT4-CH0025P
GT4-CH0025P Metcal
GT-Tips-and-Cartridges-Guide.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons TIP, CHSL, PWR, 2.5X6.0MM, 60D, GT4
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Soldering tips, Description: Tip; chisel; 2.5mm; for soldering station, Applications of soldering equipment: for soldering station, Type of tip: for sold. irons with heating element, Related items: GT90; GT90-HP-T4; GT-HPHC-T4UF, Tip dimensions: 2.5mm, Tip shape: chisel.
Інші пропозиції GT4-CH0025P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
For Use With/Related Products: GT90, GT-HC-T4, GT-HP-T4UF
Length: 0.236" (6.00mm)
Temperature Range: 392°F ~ 842°F (200°C ~ 450°C)
Width: 0.098" (2.50mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
товару немає в наявності
GT4-CH0025P
+1
GT4-CH0025P Виробник : METCAL GT-Tips-and-Cartridges-Guide.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 2.5mm; for soldering station
Tip dimensions: 2.5mm