GT5Y-2SN1D12 IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Time Delay Relay DPDT 5A 12VDC Plug-In
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TIMER BLADE PLUG-IN DPDT 5A, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.1 Sec ~ 10 Min, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, 8 Pin, Voltage - Supply: 12VDC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 220VAC/30VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot, Timing Initiate Method: Input Voltage.
Інші пропозиції GT5Y-2SN1D12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT5Y-2SN1D12 Виробник : IDEC Description: TIMER BLADE PLUG-IN DPDT 5A
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.1 Sec ~ 10 Min
Mounting Type: Socketable
Function: On-Delay
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In, 8 Pin
Voltage - Supply: 12VDC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 220VAC/30VDC