Продукція > METCAL > GT6-CH0010S
GT6-CH0010S
GT6-CH0010S METCAL
3971788.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - GT6-CH0010S - Lötspitze, 40° meißelförmig, 1 x 10mm, Lötstation
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 1mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 40°, meißelförmig
Zur Verwendung mit: Lötsysteme der Produktreihe GT von Metcal
usEccn: EAR99
Produktpalette: T6
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - GT6-CH0010S - Lötspitze, 40° meißelförmig, 1 x 10mm, Lötstation, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 1mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 40°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötsysteme der Produktreihe GT von Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: T6, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT6-CH0010S GT6-CH0010S Виробник : METCAL GT-Tips-and-Cartridges-Guide.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 1mm; for soldering station
Applications of soldering equipment: for soldering station
Related items: GT120; GT120-HP-T6; GT-HPHC-T6C
Type of tip: for sold. irons with heating element
Tip dimensions: 1mm
Tip shape: chisel
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 4 шт:
GT6-CH0010S GT6-CH0010S Виробник : Metcal GT-Tips-and-Cartridges-Guide.pdf Description: CHISEL TIP (GT6), (W X L) 1.0 MM
Packaging: Box
For Use With/Related Products: GT120, GT-HC-T6, GT-HP-T6C
Length: 0.394" (10.00mm)
Width: 0.039" (1.00mm)