Продукція > METCAL > GT6-CH0018S
GT6-CH0018S
GT6-CH0018S Metcal
GT_Tips_and_Cartridges_Guide-1854146.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons TIP, CHSL, 1.8X10.0MM, 40D, GT6
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CHISEL TIP (GT6), (W X L) 1.8 MM, Packaging: Box, For Use With/Related Products: GT120, GT-HC-T6, GT-HP-T6C, Length: 0.394" (10.00mm), Width: 0.071" (1.80mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT6-CH0018S GT6-CH0018S Виробник : Metcal GT-Tips-and-Cartridges-Guide.pdf Description: CHISEL TIP (GT6), (W X L) 1.8 MM
Packaging: Box
For Use With/Related Products: GT120, GT-HC-T6, GT-HP-T6C
Length: 0.394" (10.00mm)
Width: 0.071" (1.80mm)