GT8E-16DS-HU
GT8E-16DS-HU Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=GT8E&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49379_en
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 16POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 16POS 2.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT8E-16DS-HU GT8E-16DS-HU Виробник : Hirose Connector hiros07508_1-2269461.pdf Automotive Connectors SKT 2MM 16POS DUAL