GT8E-20DS-HU
GT8E-20DS-HU Hirose Connector
hiros07503_1-2269140.pdf
Виробник: Hirose Connector
Automotive Connectors SKT 2MM 20POS DUAL
на замовлення 11333 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT8E-20DS-HU GT8E-20DS-HU Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=GT8E&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49379_en Description: CONN PLUG HSG 20POS 2.00MM